Sezónní průvodce/průvodkyně na hradě Rabí

Hledáme nové kolegy a kolegyně na sezónu 2021 i dlouhodobou spolupráci

Přijmeme průvodce/průvodkyni pro měsíce červenec a srpen 2021

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • průvodcovská činnost (prezentace státního hradu Rabí)

POŽADUJEME

  • dosažení věku sedmnácti let v roce 2021
  • zájem o historii a všeobecný kulturní přehled
  • příjemné vystupování a dobrý mluvený projev
  • kladný vztah k lidem
  • samostatnost a osobní zodpovědnost
  • časovou flexibilitu (práce o víkendech a svátcích)

VÝHODOU

  • předchozí zkušenosti s prací s lidmi
  • komunikativní znalost cizího jazyka
  • bydliště v blízkém okolí

NABÍZÍME

  • pracovní poměr na základě dohody o pracovní činnosti, nebo dohody o provedení práce (odměna 105 až 120 Kč za hodinu)
  • práci v nevšedním prostředí národní kulturní památky
  • přátelský pracovní kolektiv
  • možnost osobního rozvoje a zisku řady zkušeností
  • nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu
  • dlouhodobou spolupráci

Pokud chcete takovouto letní brigádu vyzkoušet, zašlete do 16. března 2021 svůj životopis na adresu rudova.hana@npu.cz.

Těšíme se na vás!